From the United States?
Please visit www.billyrider.comarrow_forward

#specialbreed #specialcolourguarantee

85395 Bayern - Attenkirchen, Germany
remove_red_eye 0553
people 2
38 416,85 zł*
8.900,00 €*
Gender Stallion
Breed

Azteca horse

Type Warmblood
Color Grullo
Other charactics Green
WOW Armani...

...nasz mały Mr Perfect to słodko-cukrowy skarb, który urodził się 02.07.2023 i od razu nas oczarował. Od pierwszej chwili był bardzo czuły i ufny w stosunku do ludzi. Teraz dzień po dniu eksploruje swoje otoczenie pełen radości życia i ducha odkrywania, często nas rozśmieszając. Jego pozytywna energia i charyzma natychmiast wywołują uczucie szczęścia. Każdy, kto nigdy wcześniej nie miał kontaktu ze źrebakami, powinien zobaczyć tę fascynację na własne oczy i dać się jej oczarować.

Jego ojcem jest ogier Cremello American Quarter Horse "White Mobster". Ogier ten dał gwarancję umaszczenia ze 100% pewnością na kolor specjalny, a jego potomstwo może być również nosicielami genu Splash White. Który kolor specjalny (Smoky Black czy Buckskin/Falbe) pozostanie ostateczny, okaże się w nadchodzących miesiącach.

Jego matka, klacz PRE "Atenta de Mesa", pochodzi z doskonałej hiszpańskiej linii krwi (Yeguada Militar x Martinez Boloix x Torreluna) i posiada pełny papier ANCCE. To bardzo harmonijny koń, który wyróżnia się zapałem do pracy i szybkimi reakcjami. Jej harmonijny chód i potężna transmisja, którą ze sobą niesie, sprawiają, że jest idealna do pracy i / lub zbierania lekcji.

Ten źrebak jest zatem Azteca w specjalnym kolorze w doskonałej jakości z niemieckiej hodowli - otrzymuje "American Azteca Horse Internal ASSOC. " - papier.

Oczywiście od pierwszego dnia był pod nadzorem weterynaryjnym i jest regularnie odrobaczany. Dalsza hodowla (również jako ogier) byłaby nadal możliwa w obecnej stajni, a także płatność w ratach.

Zdjęcia autorstwa Freda B.

Jeśli masz konia, którego chciałbyś sprzedać, skontaktuj się z nami. Kupimy, wymienimy lub sprzedamy konia do momentu ostatecznej sprzedaży. Więcej informacji na stronie www.wow-pferd.de
tTranslated
Pedigree
White Mobster
HB Mobster
Miss Cajun Peppy
Colonels Smoking Gun
Dun its Black Gold
Lil Ruf Peppy
Rajin Cajun Flash
Atenta de Mesa
Urbion de Millan
India MB
Tesoro del Marengo
Apenada
Obcecado
Armonia IV
Profile picture WOW Pferd (WOW Pferd )
Flag DE

WOW Pferd (WOW Pferd )

WOW Pferd

mood Satisfaction: Excellent

85395 Bayern - Attenkirchen, Germany

explore wow-pfe... Show
Seller since 7/5/2021, commercial
messageSend a message to WOW Pferd :
mailSend message
shareShare ad
Share on Facebook Share on WhatsApp email
checklist_rtlBillyRiderAD-ID: 201633
update
Published: 1/24/2024
Recently online
people 2 users are watching this item
remove_red_eye 0553
library_bookslisted in:
historyRecently Viewed: