From the United States?
Please visit www.billyrider.comarrow_forward

#spanishdressagehorse #blackdream

remove_red_eye 1012
people 6
55 880,22 zł*
12.900,00 €*
Seller since 7/5/2021 commercial
Profile picture WOW Pferd (WOW Pferd )

WOW Pferd (WOW Pferd )

Flag DE

WOW Pferd

mood Satisfaction: Excellent

85395 Bayern - Attenkirchen, Germany

explore wow-pfe... Show
speed6 users are already watching this item!
messageSend a message to WOW Pferd :
mailSend message
Features
Gender Gelding
Breed

Pura Raza Española (PRE)

Age (years) 8
Height (cm) 160
Type Warmblood
Color Black
Other charactics
  • Lunged
  • incl. horse passport
  • Halter broken
  • Reliable for trail riding
  • Licensed
  • Barefoot
  • Stands for the farrier
  • All Rounder
  • Loads well
Description
W imieniu klienta:

Roberto...

...to imponujący czarny wałach rasy Pura Raza Española. Ma bardzo kochający, szczery charakter i jest bardzo czuły, nawet jeśli na początku wydaje się nieco powściągliwy. W doskonałym typie sportowym i wyposażony w przyjemną GO, każdego dnia udowadnia swoje nerwy - z nim zawsze wiesz, na czym stoisz i możesz na tym polegać. Podsumowując, jest to bardzo przyzwoity koń, który zawsze stara się zadowolić swojego jeźdźca i zrobić wszystko dobrze.

Jako wszechstronnie ujeżdżony, ambitny koń Roberto jest idealnym partnerem do rekreacji, który nie pozostawia nic do życzenia. Jego nowy właściciel powinien być jeźdźcem doświadczonym w tej rasie, a zatem świetnym jeźdźcem, możemy sobie wyobrazić świetne dopasowanie również do młodzieży.

W ujeżdżeniu jest wyszkolony do poziomu A z lekcjami L. Skoki były tylko na poziomie cavaletti i nigdy się na nich nie skupiał, ale pokazuje radość ze skoków. W pracy naziemnej jest bardzo uważny i doskonale reaguje na mowę ciała. Ale także przejażdżki crossowe w dowolnym chodzie są naprawdę świetną zabawą z tym czarnym księciem. Jest również zaznajomiony z przeszkodami w jeździe konnej.

W codziennej obsłudze jest bardzo przyjemnym koniem, który wykazuje najlepsze maniery. Jest przyzwyczajony do przebywania w otwartych boksach, a ostatnio był widziany na padoku razem z wałachem. W przyszłości powinien zostać włączony do stada wałachów.

Urodzony w Hiszpanii, Roberto jest ze swoim obecnym właścicielem w Austrii od 3 roku życia i jest teraz na sprzedaż w naszej stajni w 85406 Zolling. Został regularnie odrobaczony, zaszczepiony, przeszedł badanie osteopatyczne i był u kowala (boso). Jego zęby również zostały wyczyszczone.

Jeśli masz konia, którego chciałbyś sprzedać, skontaktuj się z nami. Kupimy, wymienimy lub sprzedamy konia do momentu ostatecznej sprzedaży. Więcej informacji na stronie www.wow-pferd.de
tTranslated
Pedigree
Laredo V
Baturro XVIII
Famosa C
Duquesa CLIII
Silencio III
Gusi
shareShare ad
Share on Facebook Share on WhatsApp email
checklist_rtlBillyRiderAD-ID: 203306
update
Published: 11/29/2023
Recently online
people 6 users are watching this item
remove_red_eye 1012
library_bookslisted in:
historyRecently Viewed: