From the United States?
Please visit www.billyrider.comarrow_forward

#masterpiece #5starhorse

85395 Bayern - Attenkirchen, Germany
remove_red_eye 0317
151 077,50 zł*
35.000,00 €*
Gender Stallion
Breed

Pura Raza Española (PRE)

Age (years) 7
Height (cm) 167
Type Warmblood
Color Gray
Other charactics
  • X-rays available
  • Lunged
  • incl. horse passport
  • Halter broken
  • Reliable for trail riding
  • Licensed
  • Stands for the farrier
  • No eczema
  • Loads well
Juicioso RA...

...to nasz wybitny ogier Pura Raza Española o mega barokowej budowie i wspaniałej linii górnej. Jego charakter jest absolutnie cudowny: dobroduszny, słodki, spokojny i uczciwy. Ten wymarzony ogier ma cholernie wielkie serce i niesamowite zaufanie do ludzi. Jego jeździec jest rozpieszczany jego pływającymi, miękkimi chodami, niezrównanym wyczuciem i świetnym podejściem do pracy. Jego temperament, ze względu na rasę i ogiera, może być regulowany w dowolnym momencie.

Jest bardzo uważny pod siodłem, ma GO i lubi regularną pracę. Szukamy jeźdźca z doświadczeniem ogierskim i ambicjami, który będzie go nadal rozwijał, ponieważ ma potencjał i niezbędny ruch do przodu oraz ambicję, a także niesamowicie szybko się uczy. Nie oznacza to, że nie może być dosiadany przez niedoświadczonych jeźdźców/młodzież pod nadzorem. Dzięki jego nienagannemu charakterowi zawsze można na nim polegać.

Juicioso jest na coraz wyższym poziomie. Jego obecny trening ujeżdżeniowy obejmuje zarówno ruchy boczne, jak i przejścia kantar-kanter. Lubi jeździć w parach, jest zainteresowany otoczeniem i ma silne nerwy. Jest również zaznajomiony z przeszkodami jeździeckimi i niedawno zdobył swoje pierwsze doświadczenie w garrocha pod "Eduardo Almeida", które opanował śpiewająco.

Jeśli chcesz nazwać tego wyjątkowego ogiera swoim własnym, powinieneś spróbować uczynić niemożliwe możliwym!

To "hiszpańskie arcydzieło" najlepiej sprzedać do miejsca, w którym będzie mógł pozostać ogierem, ponieważ jako ogier żyje dobrze i bezstresowo. Nie reaguje na inne konie, ani podczas jazdy, ani z ziemi. W stajni przebywa z klaczami, na padoku/boksie obok innych ogierów i zawsze jest towarzyski. Jest bardzo grzeczny i może być pielęgnowany, myty i przygotowywany przez dzieci. Trzeba tylko być konsekwentnym w prowadzeniu go. Jest w Niemczech od prawie dwóch lat i zna wszystkie nasze zwyczaje.

Oczywiście Juicioso RA posiada pełną dokumentację ANCCE i podstawową licencję. Jego hodowla "Yeguada Nobleza de Tomiño" znana jest z wysokiej jakości i najlepszych charakterów.

Oczywiście był regularnie odrobaczany, szczepiony, leczony osteopatycznie i prezentowany kowalowi (obecnie podkuwany z przodu). Jest zatwierdzony do eksportu do Ameryki i posiada wszystkie niezbędne testy.

Zdjęcia rentgenowskie są dostępne.

Jeśli masz konia, którego chciałbyś sprzedać, skontaktuj się z nami. Kupimy, wymienimy lub wprowadzimy konia na rynek aż do ostatecznej sprzedaży. Więcej informacji na stronie www.wow-pferd.de
tTranslated
Pedigree
Juicioso XVII
Brujo XXXII
Juiciosa XIV
Hacha
Cilleros
Umbria V
Profile picture WOW Pferd (WOW Pferd )
Flag DE

WOW Pferd (WOW Pferd )

WOW Pferd

mood Satisfaction: Excellent

85395 Bayern - Attenkirchen, Germany

explore wow-pfe... Show
Seller since 7/5/2021, commercial
messageSend a message to WOW Pferd :
mailSend message
shareShare ad
Share on Facebook Share on WhatsApp email
checklist_rtlBillyRiderAD-ID: 209491
update
Published: 11/6/2023
Recently online
remove_red_eye 0317
library_bookslisted in:
historyRecently Viewed: